Дитячі меблі

Загрузка...
Дитячі меблі
Дитячі меблі
Дитячі меблі
Дитячі меблі
Дитячі меблі
Дитячі меблі
Дитячі меблі
Дитячі меблі
Дитячі меблі
Дитячі меблі
Дитячі меблі

Дитячі меблі


Меблі для дитячої кімнати повинні бути надійними, зручними, безпечними, гарними. Саме такі дитячі ліжка, шафи, столи, стільці та гарнітури ми пропонуємо своїм клієнтам. Всі наші меблі виготовлені з екологічно чистого масиву: дуба, бука, – який прекрасно виглядає і створює в приміщенні здорову атмосферу.


Престижні дерев'яні дитячі меблі в Івано-Франківську

Дитяча – це особливий маленький світ, і його потрібно як слід облаштувати. Тут знадобляться:

- ліжко. Бортики захистять дитину від дотиків до холодної стіни і падіння на підлогу. Під ліжком можна зробити висувні шухляди, до яких зручно складати іграшки, одяг або взуття;

- письмовий стіл. Він може бути класичним, із місцем для комп'ютера, 1 або 2 тумбами, додатковими поличками і шафками різних конфігурацій. Розміри стільниці залежать від потреб дитини. Наприклад, юним художникам знадобиться набагато більше вільного місця, ніж звичайним школярам;

- шафа, комод. Конфігурація шафи залежить від того, що в ній планується зберігати. Можна передбачити просторі відділення для верхнього одягу, полиці, висувні ящики, кошики та інші сучасні пристосування. Неодмінно знадобляться полиці для книг, зошитів, дисків. У комоді, крім одягу, зручно зберігати постільну білизну, рушники, спортивне спорядження, іграшки.

Дитячі меблі з дерева в Івано-Франківську: наші переваги

1. Відмінна якість. Працюємо з високоякісним натуральним деревним масивом, який повністю відповідає екологічним нормативам. До того ж дуб – надзвичайно міцний матеріал, тому безпекою непосид можна не перейматися. Всі наші дерев'яні дитячі ліжка в Івано-Франківську і за його межами гідно витримують рухливі ігри та найвищі стрибки.

2. Особлива енергетика. Дубові меблі оздоровлюють атмосферу, заспокоюють, допомагають налаштуватися на позитив. Вони ідеальні для дитячих кімнат, де діти граються, готуються до уроків і відпочивають.

3. Респектабельність. Виготовлені з натурального масиву меблі виглядають багато, прикрашають інтер'єр, свідчать про гарний смак господарів будинку.

4. Довгий термін служби. Дубові меблі дуже міцні, стійкі до появи цвілі та грибка. Вони виготовляються на сучасних високоточних верстатах із ЧПУ, тому всі деталі мають правильні розміри, відмінно оброблені та ідеально прилягають одна до одної. Наші шафи, столи та дитячі ліжка з дерева в Івано-Франківську навіть можна передавати у спадок.

5. Індивідуальний підхід. У нас можна замовити ліжко, стіл чи шафу окремо або ж повний дитячий гарнітур. Під час підготовки ескізів дизайнер врахує особливості інтер'єру інших кімнат і запропонує рішення, яке ідеально доповнить домашню атмосферу.


Як замовити меблі з дерева в дитячу в Івано-Франківську?

Щоб обладнати дитячу кімнату у вашому домі меблями з натурального дерева, ми:

виконаємо точні виміри;

розробимо унікальний дизайн-проект;

узгодимо всі деталі;

виготовимо замовлені меблі на новітньому обладнанні;

організуємо оперативну і дбайливу доставку;

надамо гарантію.

Виконуємо замовлення для клієнтів з усієї України. По Івано-Франківську меблі розвозить наш власний транспорт. До інших міст замовлення найчастіше відправляємо «Новою Поштою». Є можливість самостійного вивозу. Зв'язатися з нами можна в будь-який день тижня. З понеділка по суботу телефонуйте або приїздіть до нас в салон із 10 до 19 год., у неділю – з 10 до 17 год.


Працюємо з душею і на совість. Зателефонуйте!