Про нас

Меблі з масиву дуба – достойний вибір
Кожна людина колись обов'язково буде вирішувати питання, які краще купити меблі для свого житла. Сучасна меблева індустрія пропонує широкий асортимент продукції, виконаної з різних матеріалі в різноманітних стилях. Але, не зважаючи на новинки моди та багатий вибір існує такий варіант, який завжди залишається актуальним і популярним. Це класичні меблі з масиву дуба, які задовольняють навіть самих примхливих людей, строгих цінителів краси та якості. Такий вибір говорить про гарний смак, практичність та заможність людини. Створені природою вишукані візерунки дерева неповторні, що робить меблеві вироби оригінальними та красивими.

Чому саме дубові меблі?
В наші дні дерево, як матеріал, широко використовується в меблевому виробництві. Вже століття вважається, що дуб – це символ, відповідальності, сили характеру ти мудрості. Саме меблі з масиву цього дерева – вибір сильних особистостей, найчастіше чоловіків, яким потрібно бути сильними та мудрими, часто приймати важливі рішення. Дубові предмети – традиційне оснащення кабінетів керівників та їх приймалень. Також широко популярними вони стали в інтер'єрі житлових приміщень. Незалежно від місця використання та стилю, дерев'яне меблювання відрізняються міцністю конструкції та масивністю.

Очевидні переваги. Різноманітні класичні меблі з дуба відрізняються рядом позитивних характеристик, а саме:
      - Екологічна чистота та безпека для здоров`я людини.
      - Виділення в повітря корисних ефірних масел смол.
      - Міцна енергетика дуба заряджає позитивом та силою.
      - Висока надійність, міцність та довговічність.
      - Відсутність появи плісені та грибків, так як дерево має здатність «дихати».
      - Бактерицидні властивості, в повітря виділяються фітонциди, що знищують паразитів.

Вище зазначені переваги роблять дубові предмети інтер'єру актуальними в любому приміщенні. Наприклад, кухні з дуба кожна жінка буду почувати себе не лише комфортно, вона відчує себе королевою. Обідати за масивним та водночас красивим дубовим столом набагато приємніше. Особливу ізюминку та вишуканість надає різноманітна витончена різьба на меблях з дубу. Спати в ліжку в дубовій спальні – забути про турботи, хвилювання, отримати повне розслаблення та позитивну енергетику. Вітальня однозначно справить враження на гостей, говорячи про смак та заможність господарів.

Дубові меблі Перегінське – найкращий вибір
Кожному, хто вирішив придбати дубові предмети меблювання, слід вибагливо віднестися до вибору виробника. Це повинна бути спеціалізована компанія, де працюють відповідальні та професійні спеціалісти, де вибирають лише якісну деревину и дотримуються усіх технологічних процесів. Меблі з масиву Перегінське – один із найкращих виборів надійної, екологічно чистої та високоякісної продукції.

Команда професіоналів індивідуально підходить до кожного клієнта, пропонуючи найкращий вибір дубової продукції. Тут ви зможете придбати повністю укомплектовані спальні, прихожі, вітальні та кухні з масиву дуба. Також можна купити окремі меблеві предмети – столи, стільці, ліжка та інше. За замовленням клієнта, спеціалісти компанії розроблять індивідуальний меблевий дизайн, ураховуючи всі побажання покупця.