Виробництво

Меблі відіграють велику роль у створенні затишку і комфорту, і ми знаємо наскільки це важливо для Вас, наші покупці.

Виробляючи меблі, ми вкладаємо частинку своєї душі, любові у кожен виріб, адже розуміємо, що оселя це те місце куди ми вертаємось з роботи і відпочиваємо, це місце де ми святкуємо важливі для нас події, свята.

Довіртесь нашим професіоналам і вони створять для Вас меблі, про які Ви мріяли!

Виробництво “Меблі з масиву дуба” функціонує з 2004 року та виготовляє вітальні, дитячі, кухні, прихожі, спальні, столи та стільці з якісної деревени. Меблі з дуба, бука, явора принесуть у Ваш дім частинку загадковості та елегантності.

Ми постійно вдосконалюємось. Для нас важливо йти в ногу з новими технологіями, тому ми відвідуємо  різноманітні виставки. У роботі ми використовуємо ЧПУ та комп'ютерні станки, сушки автоматичні, які дозволяють виконати роботу чітко згідно намальованого ескізу та врахувати всі деталі замовлення.

Також саме така технологія дозволяє зробити картину з дерева, чи дере'яний образ у Вашу оселю.

Для Вас працює наш досвідчений дизайнер, який приїжджає до Вас в погоджений час і обговорює кожну деталь Вашого замовлення, робить заміри та малює ескізи. У кінцевому результаті Ви отримуєте вишукані меблі, які зроблять Вашу оселю комфортною та  затишною.

Для нас важливо бачити кінцевий результат нашої роботи — радісних замовників, які отримала такі меблі про які вони мріяли!

 
З повагою,

власник компанії

Бендак М.П.